| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| ابعاد | Ф14 میلی متر |
| VAC | 50 ولت |
| VDC | 65 ولت |
| ولتاژ واریستور | 82 (74 ~ 90) V |
| مورد | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| بسته بندی | Ф25 میلی متر |
| VAC | 250 ولت |
| VDC | 320 ولت |
| ولتاژ واریستور | 390(351~429)V |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| R25 | 10Ω |
| ایمکس | 3A |
| مقاومت تحت بار | 275mΩ |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф14 میلی متر |
| VAC | 275 ولت |
| VDC | 350 ولت |
| ولتاژ واریستور | 330(297~363)V |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф20 میلی متر |
| VAC | 300 ولت |
| VDC | 385 ولت |
| ولتاژ واریستور | 470(423~517)V |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф7 میلی متر |
| VAC | 320 ولت |
| VDC | 415 ولت |
| ولتاژ واریستور | 510(459~561)V |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| طول | Ф7 میلی متر |
| VAC | 140 ولت |
| VDC | 180 ولت |
| ولتاژ واریستور | 220(198~242)V |
| اسم دیگر | SMD Varistor |
|---|---|
| ابعاد | Ф7 میلی متر |
| VAC | 300 ولت |
| VDC | 385 ولت |
| ولتاژ واریستور | 470(423~517)V |
| نام محصول | محافظ گپ های جرقه ای (SPG) |
|---|---|
| نوع بسته بندی | سرب محوری |
| در مقابل | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| ج | 1.0pF |
| نام محصول | محافظ گپ های جرقه ای (SPG) |
|---|---|
| نوع بسته بندی | سرب محوری |
| در مقابل | 140 (98 ~ 182) V |
| IR/DC | 100M/50V |
| ج | 1.0pF |