| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| NTC R25 | 20Ω |
| ایمکس (A) | 2A |
| مقاومت تحت بار | 613mΩ |
| مقاومت در دمای 20 ± 25 ℃ | 8Ω |
|---|---|
| حداکثر جریان کاری مجاز | 4A |
| مقاومت تحت بار (mΩ) | 194mΩ |
| ضریب تلفات | 15mW/°C |
| ثابت زمانی حرارتی | 68 ثانیه |
| مقاومت در دمای 20 ± 25 ℃ | 10Ω |
|---|---|
| حداکثر جریان کاری مجاز | 4A |
| مقاومت تحت بار (mΩ) | 206mΩ |
| ضریب تلفات | 15mW/°C |
| ثابت زمانی حرارتی | 65 ثانیه |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | ف13 میلی متر |
| NTC R25 | 4Ω |
| ایمکس (A) | 5A |
| مقاومت تحت بار | 124mΩ |
| مقاومت در دمای 20 ± 25 ℃ | 8Ω |
|---|---|
| حداکثر جریان کاری مجاز | 4A |
| مقاومت تحت بار (mΩ) | 5Ω |
| ضریب تلفات | 15mW/°C |
| ثابت زمانی حرارتی | 125mΩ |
| مقاومت در دمای 20 ± 25 ℃ | 10Ω |
|---|---|
| حداکثر جریان کاری مجاز | 4A |
| مقاومت تحت بار (mΩ) | 206mΩ |
| ضریب تلفات | 15mW/°C |
| ثابت زمانی حرارتی | 65mΩ |
| دمای کار | -40 ~ 90 + ℃ |
|---|---|
| زمان پاسخ | 25 ثانیه |
| درجه بندی ولتاژ | 400 ولت |
| حداقل مقاومت عایق | 1 GΩ |
| رتبه بندی فعلی | 10 کیلو آمپر |
| اسم دیگر | لوله برقگیر |
|---|---|
| طول | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | ۴۷۰ ولت±۲۰٪ |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 900 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 1000 ولت |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا +90°C |
|---|---|
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | ۳۶۰ ولت±۲۰٪ |
| Min. حداقل Insulation Resistance مقاومت عایق | 1GΩ (@100V) |
| نوع نصب | THT |
| مزایا | 1. Before breakdown (conduction), it is equivalent to an open circuit, with a large resistance an |
| نام TSS | سرکوبگرهای تریستور (TSS) |
|---|---|
| ماده | دیودهای TSS |
| جزء | سرکوبگرهای تریستور |
| توضیحات | سرکوبگرهای تریستور (TSS) |
| حداکثر جریان نشتی | کمتر از 5μA |