| اندازه بسته | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| جزء | سرکوبگرهای تریستور |
| ماده | دیودهای TSS |
| حداکثر جریان نشتی | کمتر از 5μA |
| نام TSS | سرکوبگرهای تریستور (TSS) |
| ولتاژ بهره برداری | 5.0 ولت |
|---|---|
| بسته بندی | DFN1006 |
| رنگ | سیاه |
| ولتاژ بستن | 20 ولت |
| مطابقت با روش رو | آره |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |
| محدوده دمای محل اتصال عملیاتی | -65 تا +125 ℃ |
|---|---|
| میانگین جریان اصلاح شده در TA=75℃ | 2A |
| حداکثر ولتاژ RMS | 42 ولت |
| حداکثر ولتاژ معکوس پیک تکراری | ۶۰ ولت |
| حداکثر ولتاژ مسدود کننده DC | ۶۰ ولت |