| نام محصول | محافظ گپ های جرقه ای (SPG) |
|---|---|
| نوع بسته بندی | سرب محوری |
| در مقابل | 140 (98 ~ 182) V |
| IR/DC | 100M/50V |
| ج | 1.0pF |
| نام محصول | محافظ گپ های جرقه ای (SPG) |
|---|---|
| نوع بسته بندی | سرب محوری |
| در مقابل | 140 (98 ~ 182) V |
| IR/DC | 100M/50V |
| ج | 1.0pF |
| مورد | محافظ های Spark Gap |
|---|---|
| اندازه بسته | SMD |
| در مقابل | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| ج | 1.0pF |
| نام قطعه | فیوز pptc قابل تنظیم مجدد |
|---|---|
| بسته بندی | سرب شعاعی |
| جریان عملیات | 0.75A |
| سفر می کنم | 1.50 آمپر |
| حداکثر ولتاژ | 135 ولت |
| نام محصول | واریستور چیپ چندلایه |
|---|---|
| نوع بسته بندی | SMD0402 |
| Vdc (حداکثر) | 5.5 ولت |
| Vv (حداقل) | 7.6 ولت |
| Vv (حداکثر) | 12 ولت |
| نام قطعه | واریستور چیپ چندلایه |
|---|---|
| بسته کامپوننت | SMD1812 |
| حداکثر ولتاژ کاری DC | 385 ولت |
| Vv (حداقل) | 423 ولت |
| Vv (حداکثر) | 517 ولت |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф5 میلی متر |
| R25 | 20Ω |
| ایمکس | 0.3A |
| مقاومت تحت بار | 1878mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф20 میلی متر |
| NTC R25 | 20Ω |
| ایمکس (A) | 4A |
| مقاومت تحت بار | 194mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф9 میلی متر |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| ایمکس (A) | 4A |
| مقاومت تحت بار | 128mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| NTC R25 | 16Ω |
| ایمکس (A) | 16A |
| مقاومت تحت بار | 470mΩ |