| اسم دیگر | برقگیر Gdt |
|---|---|
| طول | φ8*10mm |
| مواد | سیکرامیک |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 600 ولت ± 20 درصد |
| پا | الکترود 3 پین |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | 5*5*4.2 میلی متر |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 350 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 700 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 800 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | 5*5*4.2 میلی متر |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 800 ولت±20٪ |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 1200 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 1400 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ5.5*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 230 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 600 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 700 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 230 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 600 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 700 ولت |
| اسم دیگر | لوله برقگیر |
|---|---|
| طول | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 600 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 1100 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 1200 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 230 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 600 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 700 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 350 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 800 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 900 ولت |
| اسم دیگر | گیرنده گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 800 ولت±20٪ |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 1200 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 1400 ولت |
| نام SMBJ24CA | دیودهای TVS |
|---|---|
| نوع بسته SMBJ24CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | ۲۴ ولت |
| Vbr@It (حداقل) | 26.7 ولت |
| Vbr@It (حداکثر) | 29.5 ولت |