| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | 5*5*4.2 میلی متر |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 350 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 700 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 800 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | 5*5*4.2 میلی متر |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 800 ولت±20٪ |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 1200 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 1400 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ5.5*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 230 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 600 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 700 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 230 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 600 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 700 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 230 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 600 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 700 ولت |
| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 350 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 800 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 900 ولت |
| اسم دیگر | گیرنده گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 800 ولت±20٪ |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 1200 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 1400 ولت |
| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |