| توضیحات | قطعات خودرو |
|---|---|
| نوع بسته بندی | DO-218AB |
| VR | 33 ولت |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| نام محصول | دیودهای TVS |
|---|---|
| نوع بسته بندی | DO-218AB |
| VR | 26 ولت |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| نام SMAJ58CA | دیودهای TVS |
|---|---|
| نوع بسته بندی | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0 ولت |
| Vbr@It (حداقل) | 64.40 ولت |
| Vbr@It (حداکثر) | 71.20 ولت |
| نام محصول | واریستور چیپ چندلایه |
|---|---|
| نوع بسته بندی | SMD0402 |
| Vdc (حداکثر) | 5.5 ولت |
| Vv (حداقل) | 7.6 ولت |
| Vv (حداکثر) | 12 ولت |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф14 میلی متر |
| VAC | 275 ولت |
| VDC | 350 ولت |
| ولتاژ واریستور | 330(297~363)V |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф20 میلی متر |
| VAC | 300 ولت |
| VDC | 385 ولت |
| ولتاژ واریستور | 470(423~517)V |
| اسم دیگر | SMD Varistor |
|---|---|
| ابعاد | Ф7 میلی متر |
| VAC | 300 ولت |
| VDC | 385 ولت |
| ولتاژ واریستور | 470(423~517)V |
| مورد | محافظ های Spark Gap |
|---|---|
| اندازه بسته | SMD |
| در مقابل | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| ج | 1.0pF |
| نام قطعه | فیوز pptc قابل تنظیم مجدد |
|---|---|
| بسته بندی | سرب شعاعی |
| جریان عملیات | 0.75A |
| سفر می کنم | 1.50 آمپر |
| حداکثر ولتاژ | 135 ولت |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | ف13 میلی متر |
| NTC R25 | 4Ω |
| ایمکس (A) | 5A |
| مقاومت تحت بار | 124mΩ |