| نام قطعه | واریستور چیپ چندلایه |
|---|---|
| بسته کامپوننت | SMD1812 |
| حداکثر ولتاژ کاری DC | 385 ولت |
| Vv (حداقل) | 423 ولت |
| Vv (حداکثر) | 517 ولت |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| ابعاد | Ф14 میلی متر |
| VAC | 50 ولت |
| VDC | 65 ولت |
| ولتاژ واریستور | 82 (74 ~ 90) V |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| R25 | 10Ω |
| ایمکس | 3A |
| مقاومت تحت بار | 275mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф20 میلی متر |
| NTC R25 | 20Ω |
| ایمکس (A) | 4A |
| مقاومت تحت بار | 194mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| NTC R25 | 16Ω |
| ایمکس (A) | 16A |
| مقاومت تحت بار | 470mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| NTC R25 | 20Ω |
| ایمکس (A) | 2A |
| مقاومت تحت بار | 613mΩ |
| دمای کار | -40 ~ 90 + ℃ |
|---|---|
| زمان پاسخ | 25 ثانیه |
| درجه بندی ولتاژ | 400 ولت |
| حداقل مقاومت عایق | 1 GΩ |
| رتبه بندی فعلی | 10 کیلو آمپر |
| اندازه بسته | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| جزء | سرکوبگرهای تریستور |
| ماده | دیودهای TSS |
| حداکثر جریان نشتی | کمتر از 5μA |
| نام TSS | سرکوبگرهای تریستور (TSS) |
| ولتاژ بهره برداری | 5.0 ولت |
|---|---|
| بسته بندی | DFN1006 |
| رنگ | سیاه |
| ولتاژ بستن | 20 ولت |
| مطابقت با روش رو | آره |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |