| نام محصول | لوله تخلیه گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 350 ولت ± 20 درصد |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 800 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 900 ولت |
| اسم دیگر | گیرنده گاز |
|---|---|
| اندازه | φ8*6mm |
| ولتاژ DC Spark-over @100V/μs | 800 ولت±20٪ |
| حداکثر ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ ولتاژ | 1200 ولت |
| Max. حداکثر Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs ولتاژ ضربه ای بیش از جرقه @1K | 1400 ولت |
| نام محصول | واریستور اکسید فلز |
|---|---|
| ابعاد | Ф14 میلی متر |
| VAC | 50 ولت |
| VDC | 65 ولت |
| ولتاژ واریستور | 82 (74 ~ 90) V |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| R25 | 10Ω |
| ایمکس | 3A |
| مقاومت تحت بار | 275mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф20 میلی متر |
| NTC R25 | 20Ω |
| ایمکس (A) | 4A |
| مقاومت تحت بار | 194mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| NTC R25 | 16Ω |
| ایمکس (A) | 16A |
| مقاومت تحت بار | 470mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| NTC R25 | 20Ω |
| ایمکس (A) | 2A |
| مقاومت تحت بار | 613mΩ |
| دمای کار | -40 ~ 90 + ℃ |
|---|---|
| زمان پاسخ | 25 ثانیه |
| درجه بندی ولتاژ | 400 ولت |
| حداقل مقاومت عایق | 1 GΩ |
| رتبه بندی فعلی | 10 کیلو آمپر |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |