| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| ولتاژ بهره برداری | 5.0 ولت |
|---|---|
| بسته بندی | DFN1006 |
| رنگ | سیاه |
| ولتاژ بستن | 20 ولت |
| مطابقت با روش رو | آره |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | ف13 میلی متر |
| NTC R25 | 4Ω |
| ایمکس (A) | 5A |
| مقاومت تحت بار | 124mΩ |
| مقاومت در دمای 20 ± 25 ℃ | 8Ω |
|---|---|
| حداکثر جریان کاری مجاز | 4A |
| مقاومت تحت بار (mΩ) | 5Ω |
| ضریب تلفات | 15mW/°C |
| ثابت زمانی حرارتی | 125mΩ |
| مقاومت در دمای 20 ± 25 ℃ | 10Ω |
|---|---|
| حداکثر جریان کاری مجاز | 4A |
| مقاومت تحت بار (mΩ) | 206mΩ |
| ضریب تلفات | 15mW/°C |
| ثابت زمانی حرارتی | 65mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | ف13 میلی متر |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| ایمکس | 6A |
| مقاومت تحت بار | 88mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф11 میلی متر |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| ایمکس (A) | 5A |
| مقاومت تحت بار | 95mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф5 میلی متر |
| NTC R25 | 10Ω |
| ایمکس (A) | 0.7A |
| مقاومت تحت بار | 771mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф9 میلی متر |
| NTC R25 | 10Ω |
| ایمکس (A) | 2A |
| مقاومت تحت بار | 458mΩ |
| نام محصول | ترمیستور NTC |
|---|---|
| نوع بسته بندی | Ф20 میلی متر |
| NTC R25 | 10Ω |
| ایمکس (A) | 16A |
| مقاومت تحت بار | 194mΩ |